Zula İndir

22.11.2019
A+
A-
Zula İndir

Türk oyunu olan Zula birçok ülke de oynanan bir oyun haline gelmiştir. Zula oyunu Madbyte Games tarafından geliştirilen bir oyundur. Geliştirici ile dağıtıcı farklı firmalar olmuştur. Zula oyununun dağıtıcısı ise Lokum Games olmaktadır.

İlk Türk yapımı oyunlardan bir tanesi olan Zula, MMOFPS türünde yazılmıştır. Ülkemizden sonra ilk kez Brezilya’da 2016 yılında oynanmaya başlanmıştır. Brezilya’da bu oyunu dağıtan firma ise Playspot olmuştur. Günümüzde ise birçok ülkede sevilerek oynanan oyunlardan biri haline gelmiştir. Zula İndir için zula indirme linkine tıklayın: Zula İndir

Zula Kayıt

Zula oyunu iki grubun savaşmasından meydana gelen bir oyundur. Vatansever askerlere karşı olarak paralı askerler savaşmaktadır. Vatansever askerler Zula adında, paralı askerler ise Gladyo adındadır. Yerli bir oyun olması sebebi ile haritalar Türkiye’den olmakta, karakterler Türklere benzemekte ve silahlar da yerli silahlar olmaktadır. İçerisinde Türk mekanların bulunması Türk oyuncuların daha heyecanla oynamasına neden olmaktadır.

Zula indirebilmek için görüntü grafiklerinin iyi olması yanı sıra depolama alanının da olması gerekmektedir. Fakat çok yüksek alanlara ihtiyaç duyulmamaktadır. 2 GB kadar boş alanı olan herkes bu oyunu rahatlıkla indirebilir. Zula Kayıt oynamak için ilk yapılması gereken işlemdir. Kayıt olmak için https://hesap.zulaoyun.com/register/new adresinden yararlanılabilmektedir. Kullanıcı adı oluşturulduğunda, e-posta adresi girildiğinde ve de şifre oluşturulduğunda kayıt işlemi tamamlanmaktadır.

Zula Giriş

Zula oyununa başlamadan önce kayıt olmak gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra ise Zula Giriş yapabilmek için kayıt esnasında girilen bilgiler ışığında kullanıcı adı ve şifrenin doğru bir şekilde yazılması gerekmektedir. Zula oyununa facebook ile giriş seçeneği de bulunmaktadır. Bu seçenek sayesinde facebook hesabı bulunan her kullanıcı kayıt olmadan kolaylıkla zula oyununa giriş yapabilmektedir.

Facebook ile bağlan seçeneğine tıklandığında facebooka kayıtlı olduğunuz e-posta adresi ya da telefon numarası istenmektedir. Bu iki bilgiden herhangi birini girdikten sonra facebook şifresini de yazarak giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Puan kazanma durumunuza bağlı olarak karakterinizi değiştirebilir ya da mühimmat satın alabilirsiniz.

İnternet üzerinden oynanan bir oyun olması sebebi ile çevrimiçi oyundur. Dolayısıyla internetin olmadığı ortamlarda oynama imkanınız bulunmamaktadır. Oyunun en büyük amacı diğer oyunculardan daha fazla skor elde etmek ve birinci olmaktadır.

Savaşmak için çok sayıda harita bulunmaktadır. Bu haritaların her biri ülkemizin bölgelerini oluşturmaktadır. Oyuncular iki takıma ayrılarak oyunu oynamaya başlamaktadır. Öncelik takımların birbirini yenmesi üzerinedir. Takım olarak kazanmak gerekmektedir.

Hangi takımda isen o takım kazandığında sen de kazanmış sayılırsın. Klasik savaş oyunları ile benzerlik gösteren bu oyun özellikle ülkemiz sınırları içerisinde geliştirilmiş bir oyun olduğu için diğer savaş oyunlarından daha fazla desteklenmesi gereken bir oyundur. Ayrıca oyunun Türkçe olması da Türk oyuncular için en büyük avantajlardan bir tanesidir.

Zula Sistem Gereksinimleri
Bütün oyunlarda olduğu gibi Zula oyununda da sistem gereksinimleri bulunmaktadır. Sistem gerekleri ikiye ayrılmaktadır. Bunlardan biri önerilen sistem gereksinimleri diğeri ise minimum sistem gereksinimleridir. İkisini farklı başlıklar ile incelemek gerekmektedir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sisteminin Windows olması önerilmektedir. Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 önerilen Windows seçenekleri arasında yer almaktadır.
 • İşlemcinin ya Pentium 2 2.4 GHz ya da Athlon 3000 olması önerilmektedir.
 • 4048 MB RAM Bellek önerilmektedir.
 • GeForce 5730 ya da Radeon 9003 ekran kartları önerilmektedir.
 • DirectX’in 9.0 sürümde olması önerilmektedir.
 • Depolama alanının ise en az 2 GB bulunması gerektiği önerilmektedir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sisteminin Windows olması önerilmektedir. Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 en az olması gereken Windows seçenekleri arasında yer almaktadır
 • İşlemcinin ya Pentium 4 2.4 GHz ya da Athlon 2500 olması en az olması gereken rakamlardır.
 • En az 2024 MB RAM Bellek olması gerekmektedir.
 • GeForce 5730 ya da Radeon 9003 ekran kartının ya da daha üstlerinin olması gerekmektedir.
 • DirectC sürümün en az 9.0 olması gerekmektedir.
 • Depolama alanının ise en az 1 GB olması gerekmektedir

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.