Yeni Başlayanlar İçin CS: GO Tüyoları

30.01.2019
A+
A-
Yeni Başlayanlar İçin CS: GO Tüyoları

Counter-Strike: Global Offensive çok katmanlı bir oyun deneyimidir. İlk bakışta sadece bir tetikçi- bir silah al, her yere koş ve yolda karşılaştığın her rakibi öldür. Ardından yeni boyutlar açılır: silahlar arasındaki farklar, çok sayıda harita detayı, derin takım iletişimi, çeşitli oyun stratejileri ve heyecan verici sosyal aktiviteler.

İki Takım İki Hedef

Sanal karakterleri bireysel yetenekleri olan sınıflara ayıran diğer birçok oyundan farklı olarak CS: GO tüm oyuncular için aynı başlangıç ​​koşullarını yaratır. Yalnızca becerileriniz ve bunları nasıl kullandığınız önemlidir.

CS oyuncuları: GO Terörist veya Terörle Mücadele ekiplerini seçebilir. Bu karakterler farklı gözüküyor ve çeşitli silah türleri var. Ancak aralarındaki temel fark, hedefleri oynamaktır.

Haritalar ve CS: GO Oyun Modları

Her CS: GO haritası birçok küçük özelliğe sahip eşsiz bir konumdur. Oyunda başarılı olmak için, oyuncular haritaları çok iyi öğrenmeli, CS: GO pozisyonları, duman, ateş ve parlama noktaları ve bombalara giden uzman yollar gibi gizli ayrıntılarını bilmelidir.

CS: GO’daki harita sayısı çok büyüktür ve geliştiriciler düzenli olarak topluluk tarafından oluşturulan yerler ekler. Hepsini bilmek çok zor bir iştir ve bu çabalar gereksizdir.

Maçlar

CS: GO maçları bir takım, T veya CT seçerek başlar. Ondan sonra, oyuncular ayrı sıralara girer, her biri spawn bölgesinde başlar ve her biri bir takımın zaferiyle sona erer. Maçı kazanmak için bir takımın 16 tur atması gerekir.

Her iki takım da maçta 15 galibiyet alırsa, fazla mesai yaparlar. Bunlar, Rekabetçi Eşleştirme ve çoğu CS: GO Esports turnuvasının şartlarıdır. Casual çöpçatanlığında, zafer için daha az raund kazanman gerekir. Bazı Esports etkinliklerinde fazla mesai koşulları değişebilir.

Oyun içi CS: GO Takım Rolleri ve Takım Stratejileri

Counter-Strike: Global Offensive, takım tabanlı bir oyundur. Bu, her oyuncu için çok şey ifade ediyor. Burada kendi başınıza başaramazsınız, yoldaşlarınızla bir ekip olarak hareket etmelisiniz. Yine de böyle bir ekip iş birliği giderek gelişiyor. İlk olarak, oyuncular oyun kurallarına, sanal silahlara ve haritalara uyum sağlar. Daha sonra yolda iyi takım arkadaşları arayarak kişisel performanslarını geliştirmeye çalışırlar ve ancak o zaman sonunda oyundaki en iyi rollerini bulmaya çalışırlar.

Bazı oyuncular keskin nişancı tüfeği ile daha iyi oynarlar. Bazıları yerleri kontrol etmek ve başkalarına bilgi vermek konusunda harikalar. Someprefer saldırı tüfekleriyle rakiplerini yıkıyor. Farklı oyun içi rolleri denemek ve sizin için en iyisini aramak CS: GO ustalık sürecinin bir parçasıdır.

Çeşitli Silahlar ve Oyun İçi Ekonomi

CS: GO silah cephaneliği çok büyük. Buradaki her silah kendine özgü özelliklere sahip ve oyunda doğru atış yapmak için pratikte onları hissetmelisin. Oyun turlarının başında, oyuncuların silah ve teçhizat almak için zamanları var. Birincisi, her iki takımda da aynı miktarda para var ve ilk tur için sadece tabanca alabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.