Yakuza Kiwami Şubat Ayında Pc’ye Geliyor!

29.01.2019
277
A+
A-
Yakuza Kiwami Şubat Ayında Pc’ye Geliyor!

Sega, Yakuza Kiwaminin PC versiyonunun piyasaya çıkış tarihini çok açık bir şekilde açıkladı. Oyunun Steam sayfası çıkış tarihini, bir bacadan çıkan bir Goro Majima gifiyle ”MAJIMAAAA!” Başlıklı yeni bir gönderiyle sundu. Oyunun Steam sayfasında yayınlanan bir gifin sonunda lansman tarihi bir milisaniye boyunca yanıp sönüyor ve buna göre, PC bağlantı noktasının 19 Şubat’ta gelmesini bekleniyor.

PC için Yakuza Kiwami

PC’de Yakuza Kiwami, 4K çözünürlük desteği ve kapaksız kare hızları içerecek bir PC sürümünden bekleyebileceğiniz tüm büyük eklemeler ve özgürlüğe sahip olacak. Şu anda tamamen PC için en iyi duruma getirilmiş Yakuza serisinin olağanüstü aksiyonunu ve dramasını deneyimlemek için Dojima Ejderhası efsanevi Kazuma Kiryu ile bir yolculuğa çıkmaya hazır olun.

Yakuza Kiwami her zaman gazilere hitap edecek ve yeni başlayanların her şeyin nasıl başladığını görme şansını yakalayacak. Kiwami , franchise’ın ilk orijinal ismidir ve Kazuma Kiryu’nun hikayesini anlatır. Bir suç patronunun öldürülmesine düşen Kiryu, on yıl sonra serbest bırakılır ve dünyayı değiştirecek bir yolculuğa çıkar.

Kazuma Kiryu’nun Hikayesi

Bu PC’ye giren ikinci  Yakuza ( Yakuza 0 daha sonra gelen) ama Yakuza Kiwami aslında ilk Yakuza oyununun bir versiyonudur . Seri kahramanı Kazuma Kiryu, bir arkadaşın işlediği cinayete son verdikten sonra 10 yıl hapis cezası alır. Ne yazık ki, özgürlüğünü geri kazandıktan sonra her şey bıraktığı gibi değildir: on milyar yen (yaklaşık 100 milyon dolar) eski ekibinden çalınmıştır, çocukluk arkadaşı kaybolmuştur ve kendini dokuz yaşındaki bir kızı korurken bulur. Bu, trajediyle dolu çok cesur ve karamsar bir suç dramasıdır.

PS3 ve PS4 için daha önce piyasaya sürülen, oyunun Steam sürümünde gelişmiş bir oyun, genişletilmiş bir sinema hikayesi, orijinal oyunculardan kaydedilmiş sesler, özelleştirilebilir kontroller ve oyunu çok iyi yapan savaş stillerine sahiptir.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.