Wot Gerçek Bir Savaş Simülasyonu Vadediyor

10.01.2019
294
A+
A-
Wot Gerçek Bir Savaş Simülasyonu Vadediyor


WOT yani ‘World of Tanks’ oyunu tanklarla savaşılan bir oyun. Türkçe anlamı: ‘tankların dünyası’dır. Oyun tam bir takım oyunudur. 20. Yüzyılın ortalarında geçen oyun, zırhlı birliklerin savaşını temalamaktadır. Gerçek mekânların stilize edilmesi ile oluşturulmuştur. Çok kullanıcılı, yani multiplayer oyun ücretsiz çevrimiçi oynanabilmektedir. Fakat ekipmanlar için bütçe ayırmanız veya başarılarla bonuslar elde etmeniz gerekmektedir. Oyun sayfası sizi “bir tank binlerce hareketli parçadan meydana gelir, ama en önemlisi sizsiniz.” diyerek karşılar. Stratejik shooter oyununda kontrolü ele almanızı isteyen oyun, bonuslarla da sizi beslemektedir. Dünya genelinde 110 milyondan fazla kullanıcısı olan WOT (World of Tanks) oyunu için iyi bir donanım ilk şartınız olmalı. Windows xp ve üzerinde çalışan tarihi oyun, diskinizde 16 gb gibi geniş bir alana ihtiyaç duymaktadır.

Performansı korumalısınız

Oyuncular oyunu almadan önce stratejik oyunlardan farklı olarak ekip kurallarına uyup uymayacakları konusunda kendini hazırlamalıdır. Ayrıca kesinlikle sistem gereksinimleri kontrol edilmeli. Bu oyun diğer tüm oyunların aksine yüksek performans istiyor düşük donanımlı bir bilgisayar, keyfinizi  kaçırabilir.

Bütçeye dikkat

Oyun sırasında özel araçlar, oyunda kullanılacak para ve premium hesap almak için bütçenizin olması şart. Her savaşta daha çok deneyimle kredi kazanarak seçeneklerinizi artırabilirsiniz fakat her seçenek karşınıza ek bir bütçe olarak çıkacaktır.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10
İşlemci (CPU): SSE2 destekleyen en az iki (2) fiziki çekirdeğe sahip bir işlemci
Bellek (RAM): Windows XP SP3 için 1,5 GB, Windows Vista / 7 için 2 GB
Ekran kartı: 256 MB RAM’e sahip GeForce 6800 / ATI HD X2400 XT, DirectX 9.0c
Ses kartı: DirectX 9.0c uyumlu
Boş sabit disk alanı: 16 GB
Internet Bağlantı Hızı: 256 Kbps

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.