Wolfteam Yarıyıl Turnuvası Ödül İse 100 Bin TL

21.01.2019
279
A+
A-
Wolfteam Yarıyıl Turnuvası Ödül İse 100 Bin TL

Yarı yıl tatilinin başladığı şu günlerde gençlerin ve çocukların boş zamanlarını oyunla geçirdiği biliniyor. Bu durumu fırsat bilen Wolfteam oyununun yayıncısı olan Netmarble, bu tatile özel 100 bin Türk Lirası ödüllü turnuva yapacağını açıkladı

Üçer kişilik takımlar ile gerçekleşecek olan turnuvada en iyi oyuncular kıyasıya yarışacaklar. 100 bin Türk Lirası büyük ödülü ile herkesin ilgisini çekmeyi başaran Wolfteam Yarı Yıl Turnuvası kayıtları ise çoktan başladı. 11 Ocak Cuma günü kayıtları başlayan turnuvanın son kayıt tarihi ise 28 Ocak Pazartesi günü. Yarı yıl tatilinin ilk haftası kayıtları tamamlanan turnuva, tatilin ikinci haftasında takım oyunlarına geçilecek, muhtemelen 30 Ocak Çarşamba günü oyunların başlaması planlanıyor. 

Turnuva ile İlgili Açıklamalar

Turnuva ile ilgili Wolfteam yayıncısı Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı olan Aras Şenyüz açıklamalarda bulundu. Yarı tatiline özel hazırladıkları turnuva ile Wolfteam severlerin hem eğlendikleri hem de tecrübe kazandıkları bir turnuva olacağını belirtti.

Bu turnuva ile kendine ve arkadaşlarına güvenen iddialı kişilerin hem 100 bin liralık ödül için hem de adlarını Wolfteam tarihine yazdırmak için fırsatları olacak. Wolfteam tutkunlarının bir araya gelmesi için güzel bir şans olduğunu belirten Şenyüz, şimdiden tüm oyunculara başarılar dilediğini iletti. Ayrıca iyi bir yarı yıl tatili geçirmelerini de diledi.

Özel Kurallar Mevcut

Wolfteam yarı yıl tatili turnuvasına özel kurallarda mevcut. Yasaklı eşyalar gibi kullanımı engellenecek eşyalarda bulunuyor. Bunlar; bombalar (AB3G dahil), tüm çantalar’dan fazla İnsan SG veren dövmeler, kullanılacak eşyalar dışındaki eşyalar ve 230 candan fazla tüm karakterler yasaktır. Kullanılacak eşyalar ise standart tabanca, standart bıçak, zaitsev, stout PT’dan az insan SG veren dövmeler ve 230 canlı karakterler kullanılabiliyor. Siz de isterseniz Wolfteam yarı yıl turnuvasına kaydınızı online olarak yapabilirsiniz. 

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.