Vodafone Müşteri Hizmetleri

23.09.2019
A+
A-
Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone Müşteri Hizmetleri Hakkında
Cep telefonlarının insan yaşamına girmesine beraber farklı GSM operatörleri de beraberinde kullanılmaya başladı. Nitekim ülkemizde de çok farklı GSM operatörleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de birçok kurum ve kişinin kullanmakta olduğu Vodafone. 1991 yılında İngiltere , Newbury ketinde kurulan ve halen burada merkezi olan global bazlı bir telekomünikasyon firmasıdır. Ülkemizde de uzunca bir zamandır 542 numaralı hatlar Vodafone firmasına aittir. Ama diğer tüm operatörlerde olduğu gibi Vodafone kullanıcıları da kimi zaman farklı sebeplerden ötürü Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?
Kişiler eğer bir Vodafone kullanıcısı ise kendi cep telefonlarından Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmek ister ise 542 ya da 444 0 542 numarasını aramaları yeterlidir. Ama herhangi bir normalden aranacak ise o zaman  0 (542) 542 00 00 numarasını, yurt dışında olanlar ise 00 90 (542) 542 00 00 numarasını arayarak Vodafone Müşteri Hizmetleri ile telefon üzerinden görüşebilirler.
Ama elbette müşteri hizmetleri ile görüşmek için tek yöntem bu değil. Bunun yanında Vodafone firmasının https://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize-ulasin/index.php sayfasından istediklerinizi yazılı olarak online platformda bildirebilirsiniz.
Faks çekerek müşteri hizmetlerine ulaşmak istediğiniz zaman ise faks numarası yurt içi 0 850 542 5005. Yurt dışı 00 90 08505425005 biçimindedir.
Ayrıca firmanın Vodafone Müşteri Hizmetleri mektup gönderme adresi şu şekildedir: İdealtepe Mah. Denizciler Cad. Dik Sok. NO:12-10 Posta Kodu: 34841 Küçükyalı Maltepe /İstanbul

Hızlı Bağlanmak İçin Ne Yapmak Gerekir?


İlgili Vodafone numarasını aradıktan sonra seri bir biçimde müşteri olarak müşteri temsilcisine bireysel kullanıcı olarak ulaşmak isterseniz o zaman sırası ile 1 akabinde yine 1 ve son olarak 6 rakamına basarak doğrudan müşteri temsilcisine zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Siz de bu şekilde yaparak hiç zaman kaybetmeden işlerinizi seri bir biçimde halledebilirsiniz. Burada ilk 1 kendi telefonunuzdan aramanız durumundadır. Ama başka bir telefondan arıyor iseniz o zaman 2 tuşuna basarak diğer adımlara geçersiniz.
Şirketlere özel olan müşteri danışmanı için ise mesai saatleri içinde 8.00-17.00 arasında 7050 numaralı telefonu arayarak anında firmanız için hızlı çözümler alabilmeniz mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.