Ücretsiz Steam Oyunları

17.05.2019
111
A+
A-
Ücretsiz Steam Oyunları

Steam, bilgisayar üzerinden oynanabilen dijital oyunların incelenebildiği, satın alma işlemlerinin yapılabildiği, oyun alt yapılarının sunulduğu güçlü bir oyun sağlayıcısıdır. Bu platform sadece oyun indirme işlemlerinin yapıldığı, geniş oyun arşivlerinin bulunması değil ücretsiz steam oyunları sunumları ile kendisini göstermiş bir platformdur. Birçok oyun türü steam platformu üzerinden yayınlanmaya başladıktan sonra, daha fazla kullanıcıya kavuşmuş olmaktadır. Daha fazla kişi tarafından keşfedilmek, oynanmak istenen çok kullanıcılı MMO oyunları steam platformunda yer alabilmek için büyük uğraşlar göstermektedir.

Ücretsiz Oyunlar

Steam platformu üzerinden yayınlanan ücretsiz steam oyunları en çok kullanıcılı ve en iyi oyunlar olarak sıralanmaktadır. Steam platformu, oyunların çok kullanıcılı oynanması ve geniş çaplı dağıtımının tamamen internet üzerinden yapılması için kullanılmaktadır. ücretsiz oyunları oynayabilmek için steam uygulamasını kurabilirsiniz. Kurulum 20 farklı ülke dilinde kurulabilmekte, kullanıcı bulunduğu ülke diline göre kurulum yaparak kullanabilmektedir.

Oyun Almak

Steam’den oyun alabilir ve oyun hediye edebilirsiniz. Steam uygulaması içerisinde, istediğiniz oyunu aratabilir, bulduğunuz oyunu sepete ekle seçeneği ile satın alarak arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Steam oyunları hakkında yorumlar yapabilir ve kullanıcılara çeşitli tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Ücretsiz oyun bölümünde en iyi oyunları bulabilir ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

En Çok Oynanan Ücretsiz Oyunlar

Steam üzerinde oynanan ücretsiz oyunların sıralamaları kullanıcı sayılarına göre sıralanmaktadır. Ücretsiz oynanabilen “Dota 2” oyunu 49.325.671 oyuncu sayısı ile ilk sırada yer almaktadır. Bunu, 27.509.333 kullanıcı sayısı ile “Team Fortress 2”, 14.035.927 ile “Unterned”, 6.668.307 kullanıcı sayısı ile “Warframe” oyunu ve diğer oyunlar takip etmektedir. Steam geniş oyun arşivi, indirme özelliği, sosyal özellikleri le birlikte en iyi ücretsiz oyunların yer aldığı bir platform olmuştur. steam platformunda yer alan oyunlar kısa sürede çok sayıda kullanıcıya kavuşabilmektedir.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.