The Division 2’den Yeni Ayrıntılar Ve Bir Video Geldi

04.02.2019
251
A+
A-
The Division 2’den Yeni Ayrıntılar Ve Bir Video Geldi

Heyecanla beklenen oyun The Division 2’nin fragmanı Ocak 2019 tarihinde yayınlandı. Ve yayınlanan video ile beraber oyun haritası ve karakterleri hakkında bilgiler veriliyor. Ubisoft öncülüğünde geliştirilen oyunun kapalı betası 7 Şubat 2019 tarihinde Avrupa’da yayınlanacak. Ve 11 Şubat tarihine kadar açık kalacak. Betaya katılan oyuncular, oyunun belli bir kısmında oyuna dahil olarak bir ay önceden oyun deneyimi elde edebilecekler. Oyunun ön siparişini verenler doğrudan kapalı betaya ulaşabilecekler. Oyun çıkışı ise tam tarih olarak Ubisoft tarafından 15 Mart 2019 olarak açıklanmıştır.

Oyunda Farklı Zonlar Olacak
Tom Clancy’s The Division 2, Washington’da geçecek ve ana üs beyaz saray olacak. Oyunda 3 farklı zon bulunacak. Bu zon isimleri DZ South, DZ East ve DZ West şeklindedir. Her bölgenin farklı tasarımı  ve çatışma şekilleri mevcut olacaktır. Oyunun Şubat’ta sunulacak beta sürümünde olaylar DZ West’te geçecektir. Bu bölgenin daha eski bir mimarisi olduğu ve daha yakın temaslı çatışmaların olacağı bilgileri verilmiştir.

Oyundaki Düşman Gruplar
Yayınlanacak olan oyun ekip oyun şekline daha yatkın olacaktır. Oyunda demokrasiyi tehdit eden düşman gruplara karşı, ülkenin refaha kavuşması için The Division ekibi savaş halinde olacaktır. Bu düşman gruplar temelde 3 gruptan oluşmaktadır. İlk grup True Sons adı ile geçmektedir. Öncüleri eski bir JTF görevlisidir. Grup, son derece akıllı ve organize üyelerden oluşmaktadır. Ve ateş üstünlüğüne çok önem vermektedir. İkinci grup ise fırsatçı yağmacılardan oluşan Hyenas grubudur. Hedeflerinde zor durumdaki siviller vardır. Şiddete çok eğilimli olan üyeler sivilleri yağmalayarak canlarına kastedmektedir. Son grup ise Outcasts’tir. Grubun başında son derece acımasız bir lider bulunur. Tüm üyeleri zorla karantina altına alınmış ve kaçmayı başarmış kişilerdir. İntikam peşinde olan grup hastalıklarını herkese bulaştırmayı hedeflemektedir.

15 Mart’ta çıkacak oyun, PC, PS 4 ve Xbox One için satışa sunulacaktır.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.