Tarihi Bir Oyun Cs:go

10.01.2019
265
A+
A-
Tarihi Bir Oyun Cs:go

Oyun dalında birçok başarıya imza atmış dünya çapında kullanıcıları olan bir oyun. Yıllardır oyun sektöründe ki başarısına başarı katan Counter Strike grubu en son çıkardıkları oyunla yine zirvede ki yerlerini korumayı başardılar. Bir savaş oyunu olan CS:GO bir tarafı polis diğer tarafı da terörist grup olarak adlandırarak 2 ye bölmüştür. Bu gruplardan terörist olan grup bomba kurarken polis olan grup ise bölgelerini korumak zorundadır. Bu ikili arasında ki kıyasıya mücadele hangi tarafın oyuncularının daha iyi olduğunu kanıtlar nitelikte. Oyun içinde taktiksel bir savaş için her şey düşünülmüştür.

Gerek silahlar ve gerekse taktiksel aksesuarlar oyunun içinde hepsine yer verilmiştir. Oyun kendi için de sizin için kendi özelleştirme yapmanızı da kabul etmektedir. Gerekse silahınızı kamuflaj ile süsleme gerekse bıçak değiştirme imkanı sağlıyor. Gerçeklik bakımından grafikleri ve gerçeklik kurgusu çok iyi ayarlanmıştır. Oyunda ki bomba kurma olayına kadar düşülmüştür. Grafikler olarak çok gerçekçi olması oyun sektöründe ki başarısını taçlandırmıştır. Oyun farklı haritalar ile oyuncularının dikkatini farklı yönlere çekmeyi başarıyor. Farklı haritalarda farklı oyun kurgusuyla oyuncuları eğlendirmeyi başarıyor.

 Oyunda Kasa

Oyunun içinde biriktirdiğiniz paralar ile kasa alabiliyorsunuz. Nedir bu kasa? Kasa dediğimiz şey ise ender bulunan silah aksesuarların ve bıçakların yer aldığı bir şans kutusu. Oyun bu türde oyuncunun kendini özelleştirmesini sağlıyor.

 Oyun Tarihi

CS grubu 1998 yılından bu yana bu sektörde başarılara alışmış bir oyun grubudur. Tarih itibarı ile bilinen ve halen oynanmaya devam eden birçok oyunu bulunur. İlk olarak çıkardıkları Half Life oyunu çok tutmuş ve kısa zamanda oyun sektöründe büyük ses getirmiştir. Daha sonra ise oyun konusunun içine terörizmi ve polisiye olaylarını katarak oyun sektöründe ki başarısını başka bir alana taşımıştır.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.