Şubat Ayında Çıkacak Önemli Oyunlar

30.01.2019
235
A+
A-
Şubat Ayında Çıkacak Önemli Oyunlar

Şubat 2019, oyun dünyası için kullanıcılar açısından dönüm noktası olacak. Ocak ayına veda ettiğimiz şu günlerde, birçok yeni önemli oyunun ve devam niteliğinde oyunların çıkacağı Şubat ayı merakla bekleniyor. Bunların başında God Eater 3, The Liar Princess and the Blind Prince, Civilaziton 6 ve Far Cry:New Dawn, gibi oyunlar geliyor. Bu yazımızda Şubat ayında çıkacak önemli oyunları derledik. 

God Eater 3

Bandai Namco ’nun geliştiricisi olduğu ve özellikle Doğu Asya ’da oldukça popüler olan oyunun yeni versiyonu God Eater 3 kullanıcıların beğenisine sunulacak. Aksiyon ve rol yapma oyunu God Eater 3, Japonya ’da kullanıma sunuldu.

08.02.2019 tarihinde ise, PS4 ve PC platformu için Avrupa ve Amerika ’da piyasaya çıkacak. Sefalet ve kötülüğün baş gösterdiği dünyada canavarlarla bir grup seçkin savaşçı yani God Eater olarak savaş verilecek.

The Liar Princess and the Blind Prince

Nippon Ichi Software tarafından geliştirilen ve ilk olarak 31 Mayıs 2018 ’de piyasaya sürülen oyunun yeni versiyonu, Avrupa ve Amerika pazarında çıkış yapacak. 12.02.2019 tarihinde çıkacak oyun için PS4 ve Nintendo Switch seçenekleriyle oynanabilecek. Bir masalı andıran oyunda, yalnız dişi bir kurdun serüvenine yer veriliyor. 

Civilization 6

4X strateji oyunu özelliğiyle 21 Ekim 2016 tarihinde piyasaya sürüldüğü tarihten itibaren Civilization serisi dikkatli üzerine çekmişti. Firaxis Games tarafından geliştirilen serisinin 6. oyununa büyük bir genişleme geliyor.

14.02.2019 tarihinde yayınlanacak Gathering Storm versiyonunda, 9 büyük uygarlığa yer verilecek. Bu uygarlıklar arasında Osmanlı Devleti de bulunacak. Ayrıca, oyunu daha etkili ve gerçekçi yapacak iklim değişikliği özelliği de eklenecek.

Far Cry:New Dawn

Ubisoft tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunu Far Cry serisine bir yenisi daha ekleniyor. Oyun, nükleer bir felaketin yaşandığı dünyada hayatın sürdürülmesi adına kaynak bulmak için verilen savaşları konu alacak. Far Cry:New Dawn, 05.02.2019 tarihinde  PC, PS4 ve Xbox One platformları için çıkış yapacak.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.