Steam Oyunlarını Ücretsiz İndirme Yöntemleri

20.05.2019
105
A+
A-
Steam Oyunlarını Ücretsiz İndirme Yöntemleri

Steam büyük genellik oyun üzerinde duran bir platformdur. İçerisinde bilgisayar için çeşitli içerikler, programlar bulunmakta. En çok kullanılan platformlardan biridir. Steam’dan çeşitli içerikleri indirebilirsiniz. Fakat Öncelikle Steam’ı kurmuş olmanız gerekmektedir. Daha sonra Steam’ın adresinden kayıt olmanız ve kaydınızı onaylamanız gerekir.

Güvenlik açısından üst düzeyde olan bir platform olması ve herkesin oyun veya programlar indirmesine olanak sağlıyor. Sık sık güncellemeler yapan steam yenilerine yenilik katmaya devam ediyor.

Ayrıca ücretli indirmeler bulunuyor, bu içeriklerden de faydalanabilirsiniz. Günümüz oyunlarından en popüler olanları satın alıp indirebilirsiniz. Ödeme işlemlerini kredi kartı ile birçok yoldan yapabilirsiniz. Asıl açıklamam gereken konu Steam oyunlarını ücretsiz indirme yöntemleri nasıldır?

Ücretsiz Olan Steam Oyunları

Steam’ın nasıl bir platform olduğunu sizlere anlattım. Ücretsiz oyunları içerisinde fazlasıyla barındıran Steam, siz oyun severlere de oldukça fazlasıyla seçenek sunuyor. Para ile satılan oyunlar kadar, belki de daha fazla içerisinde ücretsiz oyun bulunduruyor.

Ücretsiz oyunların içerisinde çocuklar için oynanan oyunlardan tutunda korku, gerilim, aksiyon, macera gibi daha adını sayamadığım birçok içerik bulunuyor. Ayrıca oyunların kalitesi beğeneceğiniz düzeylerde. İndirdikten sonra oynadığınız oyunu bitirdikten sonra tekrar hızlı bir şekilde kaldırabilir. Ve daha başka bir oyun yükleyebilirsiniz.

Steam Oyunlarını Ücretsiz İndirmenin Kolay Yöntemi?

Steam oyunlarını kolay bir şekilde indirme yöntemini anlatacağım. Burada anlatacaklarım ücretli Steam oyunlarını almanıza olanak sağlayacak. Steam’da birçok oyun bulunuyor. Ücretsiz olanları bir kenara bırakalım. Ücretli oyunları satın almak istiyoruz, ancak durumumuz olmuyor. İşte bu durumda yapmanız gereken şeylerden biri ise adresini vereceğim bir oyun sitesi bulunuyor.

TremorGames adlı oyun adresine girip kayıt olarak, orada küçük oyunlar oynuyorsunuz. Siz oyun oynadıkça size puan aktarımı oluyor. Oyun oynayarak kazandığınız puanları Steam’da kullanarak oyun alabiliyorsunuz ve Dahası TremorGames adlı sitede oyun oynayarak kazandığınız puanları, buna Tremor coinsleri de deniyor Steam aracılıyla ücretli oyunları almanızı sağlıyor. Ayrıca sitede çekilişte düzenliyor. Çekilişlere ücretsiz olarak veya az miktarda coins vererek katılabiliyorsunuz.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.