Splatoon 2 Turnuvalarının Yeni Sitesi Tanıtıldı

07.02.2019
A+
A-
Splatoon 2 Turnuvalarının Yeni Sitesi Tanıtıldı

Nintendo tarafından geliştirilen üçüncü şahıs nişancı oyunu Splatoon 2 tutkunları için güzel bir haberimiz var. Nintendo ’dan gelen bilgilere göre oyun için yeni bir internet sitesi kuruldu ve hizmete sunuldu. İnternet sitesine göz atmak isterseniz, splatoon2tournament.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mermilerin boya olduğu silahları ateşleyen oyuncuların oluşturduğu oyun, artık tutkunlarını yeni bir platformda bir araya getiriyor. Bu yeni internet sitesi sayesinde artık oyuncular, yeni üyeleri takımlarına dahil edebildiği gibi takımları da birleştirebilecek. Ayrıca, oyun ile ilgili haberler takip edilebilecek yeni çevrim içi turnuvalara katılım sağlanabilecek.

Yeni Web Sitesinin Özellikleri

Piyasaya sürüldüğü 21 Temmuz 2017 tarihinden itibaren Splatoon 2, Nintendo Switch platformunda oyun dünyasını kasıp kavurmuştu. Benzersiz ve farklı mekanizmasıyla Splatoon 2, yeni web sitesi ile aksiyon isteyen kullanıcılarına keyifli anlar yaşatmayı hedefliyor. Bu yeni çevrim içi platformu kullanarak takımlara katılım sağlanabiliyor ve takımlar kolaylıkla bir araya getirilebiliyor.

Web sitesindeki turnuvaları takip ederek online olarak oynamak mümkün. Yeni üyeler bularak takımları güçlendirme şansı bulunmaktadır. Ana sayfadaki haberleri takip ederek oyun ile ilgili püf noktalarını öğrenebilir ve oyun deneyiminizi maksimum düzeylere taşıyabilirsiniz. Sitede birçok dil seçeneği mevcut. İngilizce, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca gibi istenen dilde oynamak mümkündür.

Tek Oyunculara Gün Doğdu

Splatoon 2 video oyunu için hizmete giren yeni internet sitesine kolayca kayıt olabilirsiniz. ’’Find a Team’’ kısmına giriş sağlayarak diğer tek başına oynayan kullanıcılar ile eşleştirilme şansını yakalayabilirsiniz. Bu sayede bir takıma katılarak aksiyonun tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Bu özelliği ile yeni internet sitesi, boyalı mermi konusunda uzman olan oyuncuları yanında Yeni katılmak isteyen tecrübesiz oyunculara da hitap ediyor.

Ne Gerekiyor?

Oyunu online olarak oynayabilmek için internet bağlantısının olması gereklidir. Bu siteden yararlanarak oyunun tadına varmak için ilk adım, Nintendo kimliği oluşturarak kuralları kabul etmek. İlk giriş esnasında Splatoon 2, sizin için yeni bir karakter belirleyecektir. Ardından siteye bilgileriniz eşliğinde giriş yaparak Splatoon 2 ’nin kendine has aksiyon havasını soluyabilirsiniz.

Oyun Hakkında

Giriş işlemlerinin tamamlanması ile kişiselleştirme işlemleri yapılır. Ardından oyunu tanıtıcı ve öğretici bir ’’tutorial’’ ile karşılaşacaksınız. Alanda gezinmek ve ilerlemek için sizi yönlendirecek okları takip edebilirsiniz. İlk olarak oyunun tanımladığı varsayılan ayarlar, kontrol için kullanılır. Inkopolis Meydanı’na giriş yapıldıktan sonra bu ayarları, oyun tarzınıza ve hassasiyetinize göre düzenleyebilirsiniz. Splatoon 2’ye her giriş yaptığınızda, Pearl ve Mariana sizi çok oyunculu aşamalar hakkında bilgilendirecekler.  

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.