Resident Evil 2 (2019)’nin Çıkış Fragmanı Yayınlandı

30.01.2019
245
A+
A-
Resident Evil 2 (2019)’nin Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Hayatta kalma, korku oyunu olan Resident Evil 2’nin çıkış fragmanı büyük beğeni toplamış ve çok kere izlenmiştir. Oyuncuların hayatta kalabilmek için büyük mücadele ettiği bu oyun, korku oyunları türü içerisinde, bilgisayar oyuncularının en sevdiği ve beğendiği oyunlar arasındadır.

Resident Evil’in devam oyunu olan Resident Evil 2, oyuncuların heyecanını korumak için enfes olaylar içermektedir. Korku adrenalinini etkin tutan bu oyun, son derece eğlenceli ve zevklidir. Dünya çapında büyük ilgi ile izlenen ve büyük yankı uyandıran fragman, Türkiye’de de çok tutulmuştur.

Oyunun bitirilmesi saatler almakta ve oyun bitirilene kadar oyuncular, bazen korkarak bazen de heyecan içerisinde oynamaktadır. Acemi polis memuru Leon Scott Kennedy ile ağabeyini aramak için yola çıkmış olan ve şehre gelen Claire Redfield ikilisinin hayatta kalma mücadelesi anlatılmaktadır. Yayınlanan fragman, oyun kadar etkileyicidir.

Bilgisayar Oyuncularını Zorlayan Resident Evil 2

Bu oyunu oynayan oyuncular, oyun içerisinde hayatta kalmak için büyük mücadele vermektedir. Bütün platformlarda boy gösteren Resident Evil 2’nin seyir zevki son derece yüksektir. Sadece Türkiye içerisinde değil, dünya genelinde büyük başarı elde eden Resident Evil 2 içerisinde dehşet verici olaylar geçmektedir.

Resident Evil 2, diğer seriye oranla daha akıcı ve daha net, daha canlıdır. Oyun içerisinde kurgu olarak yer alan zombiler, oyuncuları epey zorlayacak gibi görünmektedir. Önemli bir markanın geri dönüşü olan bu oyun, zoru seven oyuncuların favorisi olacak gibidir. Herkesi konsol başında kitleten bu oyun, tamamen yenilenmiş bir şekilde oyuncuların karşısına çıkacaktır.

Leon Kennedy ile Claire Redfield’in macerasını konu alan bu oyunda, modernize edilmiş kamera açısı kullanılmıştır. 3 yıl aradan sonra ortaya çıkan Resident Evil 2, grafikleri ile oyuncuları büyülemektedir.

Çıkış Fragmanı

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.