Metro Exodus’un Son Videosunda Silahlar Tanıtılıyor

29.01.2019
245
A+
A-
Metro Exodus’un Son Videosunda Silahlar Tanıtılıyor

Deep Silver ve 4A Studios , oyunun çeşitli silah ve kişiselleştirme seçeneklerinden bazılarını ayrıntılandıran yeni bir “ Metro Exodus ” fragmanı piyasaya sürdüler. Dört dakikalık fragman, birkaç silah sınıfının yanı sıra özelleştirme seçeneklerinin bazılarını sunuyor ve  metro exodus’un son fragmanında  bizi oyunun kıyamet sonrası cephaneliğine rehberli bir tura çıkarıyor.

Fragman, oyunda mevcut olan dört ana silah kategorisini gösterir ve hatta silah özelleştirmenin ne kadar çabuk yapılabileceğini bize hızlıca gösterir. Metro Exodus , oyun oynama biçiminizde daha fazla özgürlük sunan yarı açık dünya segmentleri sunarak seri için büyük bir kaymaya işaret ediyor ve bu “yolunu oynamanın” Metro Exodus’a olan hissini vermesine yardımcı olmak için oyunun silah fragmanı, kullanabileceğiniz her bir teçhizatın, bir av tüfeğiyle veya uzun mesafeli bir keskin nişancı ile yakın ve kişisel olmasını sağlamak için stilinize nasıl uyduğunu gösterir.

Silahlar

İlk olarak römorkun vitrinde mütevazi bir tabanca vardır. Karavan, her ikisi de oyunda özelleştirilebilir olan iki Tabanca türünün, Bastard ve Revolver olduğunu açıklar. Revolver’ın atış hızının arttığını ve oldukça iyi bir teçhizata dönüştüğünü gösterir.

Tabancalar “ Metro Exodus ” ta çok yönlüdür ve her bir tabancayı tamamen farklı, çok yönlü seçeneklere dönüştürebilen bir mod seçeneği ile Bastard Gun ve revolver’ı içerir. Görülecek yerler, örneğin düşmanlar daha ileride ve size doğru geldiğinde açık bir nimet olan menzil ekleyebilir.

Av tüfeği diğer silahlar gibi her yerde bulunmaz, ancak “Metro” dünyasında kalanlar yakın mesafeli savaş için yıkıcıdır. Her iki oyun içi model de onları nereye çıkardığınızın önemi yok. Bulldog ve Kalash gibi tüfekler dayanıklı ve güvenilirdir ve hassasiyet ve özelleştirme sunar. Kapsam ve uzun namlu eklenmesi normal bir tüfek hazırlayabilir ve uzun mesafeli dövüşler için daha uygun hale getirebilir. Valf keskin nişancı tüfeği bir adım daha ileri gider ve “yüksek sesle uzun menzilli geçişler” için yüksek kapasiteli dergiler sunar.

Hellsing Crossbow ve Tikhar tüfeği gibi özel silahlardan oluşan bir silah da vardır; bunlar “gizli görevler” gibi görevler için donatılabilir. Bunlar için de standart ve kışkırtıcı mermiler oluşturabilirsiniz.

15 Şubat 2019’da Yayınlanacak

Bu oyun kıyametten sonra hayatta kalanların, virane  alanlarda bekleyen düşmanlarla ve yaratıklarla savaşmak için çeşitli silahlar, araçlar, zanaat eşyaları ile silahlandırıyor. Oyun, Xbox One, PlayStation 4 ve PC’de 15 Şubat’ta yayınlanacak.

İşte o video

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.