Left Alive İçin Yeni Video Ve Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

08.02.2019
A+
A-
Left Alive İçin Yeni Video Ve Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

Left Alive’ın çıkmasına az bir süre kala yeni ekran görüntüleri ve video yayınlandı. Mart ayında çıkacak olan oyun PC ve PlayStation 4 platformlarında oynanabilecek.  Oyunu merakla bekleyenler, yeni görüntülerden sonra oyun hakkında daha da heyecanlı bir bekleyiş içine girdi.
Left Alive’da Oyuncuları Neler Bekliyor?
Left Alive, Front Mission evreninde geçecek bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunculara farklı karakter seçenekleri sunulacak ve seçilen karaktere göre oyunun hikayesi de değişkenlik gösteriyor. Oyun sırasında verilen kararlar oyunun ilerleyişini ve sonunu etkiliyor.  Oyunun isminden de anlaşılabileceği gibi amacımız hayatta kalmak.
Oyuncular, savaşın devam ettiği bir şehirden çok geç olmadan kaçmaya çalışacak. Bu süreçte ne zaman savaşılacağı, nereye tuzak kurulacağı ve hangi yolun takip edileceği konusunda verilen kararlar kritik önem taşıyor. Keyifli bir oynanış sunması beklenen oyunun çıkış tarihi ise 5 Mart olarak belirlendi.
Görüntülerde ve Videoda Neler Sunuldu?
Çıkan ekran görüntüleri incelendiğinde oynanış şekli ve oyunda karşılaşacağımız karakterler hakkında ipuçları görülebilir. Görüntülere göre oyunun grafik kalitesi oldukça iyi. Görüntülerde oyunda karşılaşılacak muhtemel tehlikeler hakkında da ipuçları bulunuyor.  Oyuncuların kullanacağı Survivor Database ile ilgili görüntülere de yer verilmiş. Çıkan video ise bir sesli mesajla başlıyor.
Mesaj, bir kadından gönderilmiş ve evine dönmek üzere uçağa binecek olan kocasına sesleniyor. Video boyunca şehrin nasıl istila edildiği gösteriliyor. Ciddi bir saldırı ve yıkım olduğu görülebiliyor.  Videoda yıkıntıların arasından çıkmayı başaran birini görüyoruz. Muhtemelen bu kişi evine dönmeye çalışan karakterimiz. Yüksek teknolojili uçaklar, tanklar ve donanımlı askerler de videoda yer alıyor. Oyuncuları heyecanlı ve zorlu bir savaş bekliyor gibi görünüyor.
Left Alive Oynanışı Hakkında Bilgiler
Left Alive’ın  tipik bir hayatta kalma oyunu olduğu düşünülebilir. Bu tarz oyunlardan hoşlananlar için iyi bir oyun tercihi olacaktır. Son dönemlerde hayatta kalma oyunları büyük ilgi görüyor. Oyunun gerçeklik hissini iyi bir şekilde yansıtacağı düşünülüyor çünkü oyuncular sınırlı bir cephaneyle hayatta kalmaya çalışacak. Bu yönüyle klasik bir aksiyon oyunu olmaktan ayrılıyor.
Ayrıca oyunculara buldukları materyallerle Molotof kokteyli, tuzaklar ve çeşitli aletler yapma imkanı da tanınıyor. Oyuncuların taşıyabilecekleri ağırlık da sınırlandırılmış. Bu nedenle taşınan eşyaların önemi konusunda bir tercih yapmak söz konusu olacak. Ana amaç şehirden kaçmak olsa da bu süreçte şehirdeki sivilleri kurtarma ile ilgili yan görevlerin de olacağı bilgisi verildi.
Kurtarılan sivillerle kurulan diyaloglar ve yapılan seçimler, sizi takip eden kişilerin duyduğu güveni etkileyecek.  Yanlış seçimler sivillerin kaybedilmesine neden olabilecek. Topladığımız kişilerle birlikte gerek savaşarak, gerek tuzaklar kullanarak gerekse saklanarak hayatta kalmaya çalışacağız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.