Hitman 2’nin 2.13 Güncellemesi Yayınlandı

29.01.2019
244
A+
A-
Hitman 2’nin 2.13 Güncellemesi Yayınlandı

Hitman 2 için oyunun sürümünü 2.13’e çıkaran önemli bir yeni oyun güncellemesi yayınladı. Sadece bu değil, güncelleme aynı zamanda Kış Sporları Paketi ve Kar Festivali görevini içeren yeni kış temalı içerik içeriyor. Güncellemeyi tamamlama, oyunun daha ilgili teknik sorunlarına yönelik bir dizi hata düzeltmesidir.

Hitman 2 – 2.13 Oyun Güncellemesi Detayları

Hitman 2, 2.13 güncellemesini web sitesinde duyurdu. Güncellemenin yayınlanması, Hitman 2 taraftarlarına, oyunun Ocak ayında yol haritası üzerinde gösterilmediğinden sürpriz oldu . 2.13 güncellemesinin iki önemli özelliği, Kış Sporları Paketi ve Kar Festivali görevi. Kış Sporları Paketi, Hitman 2 Expansion Pass sahiplerine özeldir. Bu paket, kış temalı beş öğenin kilidini açar:

* Winter Sports Suit; Takviyeli dizlere sahip koyu gri kargo pantolonlara sahip, dar, çok renkli, ince bir kazak. Neopren bağcıklı eldivenler ve uygun bir matara, kayak temalı herhangi bir etkinliğe tam olarak uymanızı sağlar.

*Piton; Tırmanmada kullanılan metal bir alet. Ölümcül bir silah olarak kullanmak için yeterince keskin.

* Kartopu; Kardan yapılmış bir top. Onları gerçekten sinirlendirmek için birine atılabilir.

* Quickdraw; Aynı zamanda kullanışlı bir fiber tel değiştirme işlevi gören bir tırmanma donanımı parçası.

* Arctic Tool Box; Yasadışı eşyaları gizlemek için kullanılabilecek kırmızı sert bir araç kutusu.

Hitman 2 Kar Festivali Misyonu

Bu arada Kar Festivali görevi, Hokkaido’nun eski yerinde belirlenmiş eşsiz bir görev. Oyuncular havai fişek fabrikası çalışanlarının ölümünden kazanç elde etmek isteyen eski bir silah kaçakçısına suikast yapmak zorundadır.

Snow Festival görevini başarıyla tamamlayan Ajan 47 için kalıcı bir Snow Festival takımının kilidini açıyor. Görevde ayrıca göreve özel altı zorluk bulunuyor ve hepsinin tamamlanması benzersiz bir Ice Pick yakın dövüş silahının kilidini açıyor. Ne yazık ki, Snow

Festival görevi sadece 12 Şubat’a kadar sürüyor, ancak herkesin göreve girişebilmesi için, tüm Hitman 2 oyuncularının Hokkaido bölgesini açıyor. Hitman 2’nin miras paketine sahip olmayanlar, Kar Festivali görevi tamamlandıktan sonra Hokkaido’ya erişimi kaybedecekler. Bununla birlikte, ücretsiz süre boyunca yapılan herhangi bir ilerleme, oyuncuların Legacy Pack’i satın alması durumunda gerçekleşir.
 

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.