Gta Vice City Hileleri

03.04.2019
A+
A-
Gta Vice City Hileleri

Gta serisi birçok insanın oynadığı ve çok sevdiği bir oyun. Tabi oynanırken de hileyle oynanması da olmakta. Birçok alanda farklı hileler mevcuttur.

Ekipman Hileleri

Polise takılmış ve kurtulamıyorsa bir oyuncu ‘LEAVEMEALONE‘ şifresini yazarak polisten kurtulabilir. Çelik yelek isterse bir oyuncu ‘PRECIOUSPROTECTION‘ şifresini yazarak elde edebilir. Ağır silah istenirse ‘NUTTERTOOLS‘ yazılarak oynanır. Profesyonel silah kullanılmak istenirse ‘PROFESSIONALTOOLS‘ hilesi kullanılarak çalıştırılır. Basit silah kullanımı istenirse ‘HUGSTOOLS‘ yazılarak basit silah kullanımı yazılır. Özellikle gta vice city hileleri tercih edilenler arasındadır. 

Canı doldurmak isterse bir oyuncu ‘ASPIRINE’ yazarak canını doldurabilir. Oyuncu kendini öldürmek isterse ‘ICANTAKEITANYMORE’ yazarak intihar gerçekleştirebilir. Yıllar geçse de hala tercih edilen oyun olan gta vice city hileleriyle de oynanmaya devam etmekte. 

Araç Hileleri

Oyun ekranında görülen tüm araçların patlaması istenirse ‘BIGBANG‘ yazılması yeterlidir. Limuzin kullanmak istenirse ‘ROCKANDROLLCAR‘ yazılıp kullanılabilir. Golf arabası için ise ‘BETTERTHANWALKING‘ kullanılır. Çöp kamyonu için ‘RUBBISHCAR‘ kullanımı olur. Tank için ‘PANZER’ yazılması yeterli olacaktır. Seksenlerden kalan bir araba istenirse ‘THELASTRIDE‘ yazılmalıdır. Doksanlardan kalan bir araç için ise ‘TRAVELINSTYLE‘ yazılması yeterli olacaktır. 

Oyuncu arabasının denizde yüzmesini istiyorsa ‘SEAWAYS‘ yazmalıdır. Oyundaki trafik lambalarının yeşil yanması için ‘GREENLIGHT‘ yazılarak lambaların hepsi yeşil yanar. Arabaların uçmasını sağlamak ve yer çekimini ortadan kaldırmak için ‘COMEFLYWITHME‘ yazılarak yer çekimi ortadan kaldırılır. Tekneler ve botların uçması için ‘AIRSHIP‘ yazılması yeterli olacaktır. 

Karakter Hileleri

Rosenberg karakterine bürünmek isterse oyuncu ‘MYSONISLAWYER‘ yazarak bu karakter görünümüne geçebilir. Vance karakteri görünümü isterse ‘LOOKLIKELANCE‘ yazıp bu görüntüde oynayabilir. Diaz karakterinde oynamak için ise ‘CHEATSHAVEBEENCRACKED‘ yazıp bu görüntüde oynanabilir. Karakterde kilo olarak zayıflama istenirse ‘PROGRAMMER‘ yazılıp zayıflatılabilir. Karakterin şişmanlaması istenirse ‘DEEPFRIEDMARSBARS‘ yazılarak karakter şişman hale gelir. 

Karakterin sigara içmesi istenirse ‘CERTAINDEATH‘ yazılıp sigara kullanımı olur. Mercedes karakterinde oynanma istenirse ‘FOXYLITTLETHING‘ yazıldığında oyun bu karakterde oynanmaya devam edilir. Phil karakterinde oynamak için ‘ONEARMEDBANDIT‘ hilesi kullanılarak oynanabilir. Love First karakteri için ‘WELOVEOURDICK‘ hilesi kullanılabilir. Jezz karakterinde oynamak için ‘ROCKANDROLLMAN‘ yazılıp oynanabilir. Hilary King karakteri için ‘LOOKLIKEHILARY‘ yazılması yeterli olacaktır. 

Hava Durumu Ve Toplum Hileleri

Bulutlu ve güzel bir hava durumunda oyunu oynamak isterse oyuncu ‘ABITDRIEG‘ yazıp bu havada oynayabilir. Rüzgarlı ve kapalı bir hava durumunda oynamak istenirse ‘APLEASANTDAY‘ hilesi kullanılarak oynanabilir. Bulutlu ve güneşli havanın sıcak olduğu bir durumda oynamak için ‘ALOVELYDAY‘ yazılarak oynanabilir. Yağmurun olduğu ve yaz günlerinden kalan bir hava durumunda oynanmak istenirse ‘CATSANDDOGS‘ yazılıp istenilen hava durumunda oynanabilir. Sisin yoğun olduğu bir hava durumunda oynanış için ‘CANTSEEATHING‘ yazılması yeterli olacaktır. 

Oynanışta çevrede bulunana tüm kızların karakterin yanına gelinmesi isteniyorsa ‘FANNYMAGNET‘ yazılması yeterli olacaktır. Oyunun içerisinde zamanın yavaşlatılması için ‘BOOOOOORING‘ hilesi kullanılır. Herkesin birbirine saldırması için ‘FIGHTFIGHTFIGHT‘ yazılarak oyun içerisindeki insanlar birbirine saldırmaya başlayacaktır. İnsanların karaktere saldırması istenirse ‘NOBODYLIKESME‘ hilesiyle karaktere saldırılar yapılacaktır. 

2000’li yılların başında çıkmış olan oyun günümüzde oynanmaya devam etmektedir. Gerek senaryo modu gerekse hilelerin devreye girmesi ile popülaritesini yitirmemeye devam etmektedir. Bu hileleri kullanarak oyun içerisinde çok daha eğlenceli, zevkli ve oyun içerisinde kısıtlamaların ortadan kalktığı bir oynanış sunmaktadır. 

Gerek silah ekipman hileleri, gerek polisten kaçma, sağlık barını en yüksek düzeye getirme ile oyunda görev yapılırken çok daha kolay bir oynanış sunmaktadır. Özellikle hava durumunu kontrol eden hilelerin varlığıyla istenen havada oynamak harika bir özgürlük atmosferi sunup karakter hileleriyle heyecan katmaktadır. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.