Gta 5 Hileleri (Grand Theft Auto V Hileleri)

03.04.2019
A+
A-
Gta 5 Hileleri (Grand Theft Auto V Hileleri)

Pek çok oyun meraklısının ilgisini cezbetmiş ve gerçekçi grafikleri ile son derece tatmin edici bir oyun zevki yaşatmış olan GTA 5, ilk olarak 2013 yılında piyasaya sürüldü. Akabinde güncellenerek farklı konsollar için de sonraki yıl kullanılmaya başlandı. Ancak bu oyunu zaman zaman çok daha kolay hale getirmek, zaman zaman birtakım gizli kalmış yönlerini keşfetmek zaman zaman ise çok daha eğlenceli bir şekilde oynamaya devam edebilmek adına hileler sıklıkla kullanılmakta.

Bu hileler oyun sırasında aktif edilebilmekle beraber, kullanılmaktan vazgeçilmesi ya da amaca ulaşılması sonrasında kapatılması ve oyunun eski hale getirilmesi de mümkün olabilecektir. Ayrıca pek çok hile türü vardır ve her biri başka bir açıdan oyunu keyifli hale getirecektir.

Oyuncu ve Sanal Dünya İçin Söz Konusu Olan Hileler

Oyuncular, GTA 5 hileleri arasında en çok bu kategoride yer alan hilelerden istifade ederler. Bunların başında aranma seviyesini artıran ya da düşüren hileler gelir. Aynı zamanda bu kategori içerisinde oyuncuyu 5 dakika boyunca ölümsüz hale getiren bir hile de yer alır. Hızlı koşma, yükseğe zıplayabilme, hava durumunda değişiklik meydana getirme, oyuncuyu sarhoş hale getirme, çok daha az bir yer çekimi ortamı yaratma, daha hızlı yüzme ve ağır çekim oynama gibi pek çok hile de bu kategori içerisinde oyuncuların çok daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamasına yardımcı olacaktır. Ayrıca bu kategoride yetenek sayacını dolduran bir hile de bulunur.

Araç Hileleri

Öncelikle belirtilmesi gerekir ki başta araç hileleri olmak üzere GTA 5 oyununda daha önceki oyunların pek çoğuna kıyasla çok daha az sayıda hile yer alıyor. Ancak bu durum oyuncuların oyundan keyif almasını asla engellemiyor. Araç hileleri arasında ilk olarak saldırı helikopteri ile iki ayrı uçak tipi bulunuyor. Bunun yanı sıra bisikletten motosiklete, çöp kamyonundan lüks araçlara kadar pek çok araç da bu hileler arasında yer alıyor. Araç hilelerini oyuncuları oyun haritasında araç bulmanın zor olduğu yerlerde yazarak kolaylıkla haritanın başka bir yerine ulaşabilmek adına çok daha sık tercih ediyor. Son olarak araç hileleri arasında golf arabası hilesi de bulunuyor.

Silah ve Eşyalar ile Alakalı Hileler

Oyuncular, GTA 5’te paraşütü pek çok zaman kullanıyor. Bu hileler arasında paraşüt de bu nedenle en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Aynı zamana can ve korunma kalkanını dolduran bir hile, silah paketi, güçlü yumruklar, etrafı patlatan mermiler de bu hileler arasında en sık tercih edilenler arasında bulunuyor. Aynı zamanda diğer GTA oyunlarıyla mukayese edildiği zaman bu oyunda sadece tek bir silah paketi bulunması da son derece dikkat çekici.

Hileler Hakkında Bilinmesi Gereken Diğer Önemli Hususlar Nelerdir?

GTA 5 oyununda hileler hakkında ihmal edilmemesi gereken birtakım önemli hususlar bulunmaktadır. Bunların başında ilk olarak hilelerin aktif edilmesi durumunda achievements adı verilen birtakım başarıların elde edilmesinin zaman zaman imkanız hale gelebilmesidir. Eğer bu gibi bir amaç söz konusu ise hilelerin aktif olmaması gerekmektedir. Bunun yanı sıra hilelerin oyun sırasında girilmesi de zorunlu değildir. Pek tabii “pause” olarak da bilinen oyunu durduruma sırasında girilmesi durumunda da hile kabul edilecek ve aktif hale gelecektir.

Bu sayede oyun sırasında hile girmekle uğraşmak gerekmeyecek ve oyunun gidişatı da bundan hiçbir şekilde etkilenmeyecektir. Son olarak hile kodlarının tam olarak doğru girilmesi gerekmektedir. Tek bir karakterin dahi hatalı olması durumunda hile aktif hale gelmeyecektir.

Not: Hileleri girmek için klavyenizden {~}, {é} veya {“} tuşlara basarak açılan bölüme kodları yazınız. GTA 5’de para hilesi yoktur. 

Gta 5 Pc Hileleri: yenilmezlik, aranma seviyesi, hızlı koşma ve daha fazlası

PAINKILLER Beş dakika süreyle yenilmezlik (Ölümsüzlük).

FUGITIVE Bu, her girişinizde istenen seviyenizi bir yıldız artıracak (Yıldız arttırma).

LAWYERUP Bu, istediğiniz seviyeyi bir yıldız düşürerek ters etki yaratacaktır (Yıldız düşürme).

TURTLE Kendinizi anında maksimum sağlık ve zırh verin.

TOOLUP Bu, silah ve cephane sağlar.

HOPTOIT Size çok eğlenceli, süper güçlü bir sıçrama verir ve indiğinizde hasar almazsınız.

CATCHME Çok daha hızlı koşmanızı sağlar.

MAKEITRAIN Hava durumları arasında geçiş yapar.

GOTGILLS Daha hızlı yüzer.

POWERUP Her tek oyunculu karakterin özel yetenek ölçerini şarj eder.

SKYDIVE Size bir paraşüt verir.

HOTHANDS Size patlayıcı ve yakın dövüş saldırıları verir.

HIGHEX Mermilerinizi patlayıcı yapar.

LIQUOR İhtiyaç duymanız durumunda, sarhoş modunu açar.

DEADEYE Yavaş hareket ederek hedefleme (Aim) ve üç kata kadar istifleme sağlar.

SKYFALL Gökyüzünde aşağı uçma.

FLOATER Yerçekimini azaltır büyük bir etkisi yoktur.

SLOWMO Dünyayı yavaşlatır ve maksimum yavaş hareket için birkaç kez girilebilir.

SnowDay Kayan Araçlar.

GTA 5: Araçlar – Araba

BANDIT Bir BMX bisiklet verir.

FLYSPRAY Bir Duster Uçağı verir.

RAPIDGT Size hızlı bir araba verir.

BUZZOFF Bir Buzzard helikopteri verir.

COMET Başka bir hızlı araba.

OFFROAD Sanchez Motoru alır.

HOLEIN1 Size küçük bir golf arabası alır.

BARNSTORM Dublör uçağı verir.

TRASHED Bir çöp kamyonu alır.

VINEWOOD Bir limuzin alır.

ROCKET Bir motosiklet verir.

Gta 5 Playstation ve Xbox hileleri

Gta 5 Hileleri (Grand Theft Auto V Hileleri)
Gta 5 Hileleri (Grand Theft Auto V Hileleri)

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.