Farming Simulator 2019

10.01.2019
268
A+
A-
Farming Simulator 2019


Yıllardır aynı ad ile piyasa bulunan Farming simulator bu sene yeni bir oyun çıkardı. Bu oyun birçok yenilik ile simulasyon oyun sevenlerin yüzünü güldürdü.

1. Çiftlik Oyunu Olarak Diğer Sürümlerden Farklı Olarak Ne Getiriyor

En büyük yenilik olarak grafik motorunda yapılan değişiklik gösterilmektedir. 2019 yılına uygun ve gerçekçi bir yapıya bürünen çiftçilik oyunu kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor. Gökyüzü ve bulutlar yenilenmiş olacak. Tamamen dinamik bir gökyüzü ile hareket ettiğini görebileceğiz. 

Güneş ve ay statik olmayan bir ışık kaynağı olacak ve gölgeler eskisinde olduğu gibi sabit kalmayacak. Oyuncular kendilerini gerçek bir dünyadaymış gibi hissedecek. Yeni sisli sabahlar ise daha gerçekçi olacak.

Alan derinliğinde ve toprak işleme gibi birçok alanda yenilik yapıldı. Grafik motoru renkleri daha gerçekçi sesler ise neredeyse birebir aynı seçildi. Oyuncular dinamik ses seviyesini ise çok beğendi.  Genel olarak 2 harita ile gelen oyun bu sefer ise bizleri şaşırtmadı. Avrupa ve Amerika adları adında 2 harita ile gelecek. Yeni hayvanlar ve ekim malzemeleri ekleneceği ise gelen bilgiler arasında.

Hayvanlar ise inek, koyun, domuz ve tavuk olarak aynı kalmakla beraber bakımları ve oynanışı değişmişe benziyor. Ormancılık ise neredeyse aynı kalmışa benziyor. Şu ana kadar ki en büyük marka ve traktör filosuna sahip oyun birçok markayı içinde barındırıyor. Modlar ile desteklenmesi beklenen oyun simulasyon severler için ilgi çekici hale gelmiş bulunuyor.

2. Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Farming Simulator 2017 bilgisayarınızda çalışıyorsa 2019 modeli de çalışacaktır.  Genel olarak birçok bilgisayarda ve konsolda çalışmak üzere kurulmuş oyun sizleri üzmeyecektir. Ortalama olan her bilgisayar bu oyun için yeterlidir. 1 GB ekran kartı ve en az 2 GB Ram ile oynanabilecek oyun nadirlik ile öne çıkıyor.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.