Far Cry: New Dawn Sistem Gereksinimleri

21.01.2019
A+
A-
Far Cry: New Dawn Sistem Gereksinimleri

Ubisoftun oyun severlere sunduğu ve Dünya’nın dört bir yanından milyonlarca kullanıcısı olan Far Cry yeni serisi ile oyun severlerin beğenisine sunuldu. Nükleer bombası felaketini konu edinen oyunda her türlü maceralar ile karşılaşmak mümkün. Kıyamet senaryosu ile birlikte etrafınıza çıkan düşmanlara karşı göstereceğiniz performansa göre oyun ilerliyor.

Yeni bir seri olan New Dawn oyunu ile birlikte eski bildiğimiz Far Cry özellikleri daha kapsamlı hale geliyor. Bu yeni oyun serisi ile birlikte oyunda bilinen düşman karakterler de tamamen değişmiş durumda. Her kullanıcının mustarip olduğu sistem gereksinimlerinin yeterliliği maalesef günümüz şartlarında değişmeyen bir gerçek. Far Cry yapımcıları ise oyunu minimum düzeyde ve maksimum düzeyde oynayabileceğiniz sistem gereksinimlerini açıkladı.

Far Cry: New Dawn Minimum Sistem Gereksinimleri

Sistem: Windows 7, Windows 8, Windows 10 (64 Bit) 
İşlemci: İntel Core i5 (3.1 GHz)
Ram: 8 GB Ram
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670, AMD Radeon R9 270X 4 GB 
Hafıza: En az 50 GB boş alan

Far Cry: New Dawn Maksimum (Önerilen) Sistem Gereksinimleri

Sistem: Windows 7, Windows 8, Windows 10 (64 Bit)
İşlemci: İntel Core i7 4790 3.6 GHz veya AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
RAM: 16 GB Ram
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) veya AMD Radeon R9 290X
Hafıza: En az 50 GB boş alan

Far Cry açıklamış olduğu bu sistem gereksinimleri ile birlikte oldukça geniş bir açıklama yaptı. Çünkü sistem gereksinimleri arasında ki fark ile pek çok bilgisayar kullanıcısı geniş fikir sahibi olabildi.

Bu sistem gereksinimlerine sahipseniz oyunu minimum ve maksimum bir seviye de oynayabilirsiniz. Oyun maksimum seviye de daha fazla grafiğe sahip iken minimum seviyesinde ise grafikler daha düşük ve oynanabilirliği en alt seviyededir. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.