En İyi Pubg Silahları

28.01.2019
A+
A-
En İyi Pubg Silahları

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok PUBG silahı var fakat oyun sırasında yanınızda yalnızca iki silah taşıyabildiğiniz için kullanacağınız silahları iyi seçmeniz gerekiyor. PUBG’nin silahlarını oyununuza ve kullanım yeteneğinize göre seçmeniz faydanıza olacaktır. 

Kullanım alanlarına göre PUBG silahları sınıflandırılır. Hepsini bilmenize gerek yok ama size uygun olanları listeden seçebilirsiniz.

PUBG Sanhok Silahlar

QBZ95: Vuruş başına 43 hasar veren 5.56 mm’lik ve standart bir silah 30 mermi taşır. Mermi 40’a kadar çıkartılabilir.

QBU: 5.56 mermi sayesinde geri tepmeyi neredeyse ortadan kaldıran, uzun mesafelerde iniş vuruşlarını başarılı geliştiren bir silahtır.

PUBG Miramar Silahlar

Win94: Menzili diğer silahlara göre nispeten kısadır. Bununla birlikte Win94, yüksek mermi hızına ve birkaç atışta düşmanı düşürmek için yeterli hasara da sahiptir. Daha iyi bir DMR veya keskin nişancı tüfeği bulamıyorsanız, orta seviyede mükemmeldir. 

R45: Bu Miramar haritasına özgü bir tabancadır. Yeni başlayanlar için R45 standart olarak bir hızlı bir silahtır çünkü yeniden yükleme süreleri kısadır. 

PUBG Assault Riffles

Mk47 Mutant: Patlayan ateşli saldırı tüfeği olarak üstün hassasiyeti bulunmaktadır. Mutant, AKM ile aynı mermi hasarı veriyor ancak orta seviyede öldürücü olabiliyor. 

Beryl M762: Polonyalı saldırı tüfeği, AKM’den daha istikrarlıdır ve AKM’den farklı olarak M762 ganimet almanız durumunda geri tepmenin bir kısmını hafifletir. Ateş oranı çok büyüktür.

AKM: 7.62 mermilerinden tahmin edeceğiniz gibi, AKM tam otomatik bir saldırı tüfeğidir. Geri tepmesi pek başarılı olmada da beş atışla zırhlı hedefleri öldürme yeteneği fazlaca yüksektir.

PUBG DMRS

Mini 14: Mini 14 olağanüstü bir mermi hızına sahiptir, AWM’ninkinden bile daha iyidir. Mini 14 teknik olarak keskin nişancı tüfeği olarak sınıflandırılmaktadır.

SKS: SKS, birincil PUBG silah kategorisi arasındaki ideal orta yoldur. Bonus olarak beş yuvanın tümüne eklemeler yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.