Dirt Rally 2.0’ın Rallycross Etapları ve Araçları Gösterildi

29.01.2019
258
A+
A-
Dirt Rally 2.0’ın Rallycross Etapları ve Araçları Gösterildi

Codemasters bugün, oyuncuları dünyadaki en zorlu sahnelere karşı en ikonik ralli otomobillerinin bir koleksiyonunun kontrolünü elinde tutan inanılmaz hayran favorisinin takipçisi olan DiRT Rally 2.0 ™ ’ı duyurdu.

Orijinali oyuncularla böylesine etkileyen bir yarış olan simülasyon stiline dönüşü işaretleyen DiRT Rally 2.0, PlayStation®4 bilgisayar eğlence sisteminde, Xbox One X ve Windows PC de dahil olmak üzere Xbox One cihaz ailesinde 22 şubat 2019 tarihinde piyasaya sürüleceğini duyurdu. DiRT Rally 2.0’ın duyurusunu kutlamak için Codemasters bir fragman yayınladı.

DiRT Rally 2.0

DiRT Rally 2.0 sizi, spor geçmişinden ve modern günden başlayarak çok çeşitli otomobillerde inanılmaz el yapımı aşamalara götürebileceğiniz dünya çapında altı ralli yerine götürecek. Monster Energy tarafından sunulan FIA World Rallycross Şampiyonası’nın resmi oyunu DiRT Rally 2.0, 2018 sezonunun otomobillerinin yanı sıra lansmandaki resmi WorldRX 8 etabı olduğunu gösterdi.

DiRT Rally 2.0’ın tüm ön sipariş sürümleri, şaşırtıcı Porsche 911 RGT Rally Spec’e sahnelerde kullanılacak bir bonus araç olarak erişimi içerecek. Buna ek olarak, lansman sonrası ek içeriğin ilk iki mevsimini de içeren bir diRT Rally 2.0 Deluxe Edition olacak, ayrıca her biri üç konumlu (ralli ve rallycross arasında bölünmüş) ve beş erken aracın kilidini açacak (Ford Escort MkII, Lancia Stratos, Subaru Impreza 1995, AUDI Spor quattro S1 E2 ve Ford Fiesta OMSE SuperCar Lite).

Baş Oyun Tasarımcısı Ross Gowing

Codemasters Baş Oyun Tasarımcısı Ross Gowing, “Sonunda DiRT Ralli 2.0 hakkında konuşabildiğimiz için çok mutluyuz” dedi. “Ralli Codemasters için inanılmaz derecede önemlidir ve tüm takım kesinlikle bir oyunda mümkün olan en otantik deneyimi yaratmaya adamıştır.

“Tutkulu, bilgili topluluğumuz, DiRT Rally’yi özel bir başlık haline getirmeye yardımcı oldu. Yüksek standartlarına uyduğumuzdan emin olmak için bir grup gerçek dünya ralli sürücüsünün yanı sıra bu topluluğun bir seçimiyle çalışıyoruz ”dedi. “Zorlu bir oyun yapmaktan korkmuyoruz. Bir ralli arabasını bir sahneden aşağı sürmek kolay değil ve oyuncuların aynı adrenalin ile sürüşü hızlandırdıklarını deneyimlemelerini istiyoruz. ”
 
DiRT Rally 2.0, 22 Şubat günü PS4, Xbox One ve PC’de dünya çapında piyasaya sürülecek ve oyunculara, oyunlarda en gerçekçi ralli ve ralli deneyimini sunacak. DiRT Rally 2.0’ın önümüzdeki sürümünde daha fazla haber yayınlanacak.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.