CS:GO’da Sıkça Karşılaşılan Hileler

17.05.2019
118
A+
A-
CS:GO’da Sıkça Karşılaşılan Hileler

Hayatımıza 2000 yılından itibaren giren ve ilk girdiği zamandan bu yana büyük beğeni almanın yanı sıra büyük bir oyuncu kitlesine de sahip olan counter-strike’nin, bugüne kadar üretilmiş birçok versiyonu bulunuyor. Bu versiyonlardan en sonuncusu olan ve Dünya’nın bir çok yerinden sayılamayacak kadar fazla oyuncuya sahip olan CS:GO yani, Counter Strike Global Offensive, oynaması oldukça keyifli ve eğlenceli bir oyundur. Takım halinde veya bireysel olarak oynayabileceğiniz oyunda, birçok profesyonel oyuncunun yanı sıra, hileli oyuncular da bulunur. Hileler ile oyunda sizi bezdirebilecek bu kişilerden bir kaç yol ile uzak durabilirsiniz. Cs:go’da sıkça karşılaşılan hileler bir kaç çeşittir.

Wall- Hack Hilesi

CS:GO platformunda bir çok hile bulunur. Bu hilelerin başında Wall-Hack denen hile gelir. Bu hileyi kullanan oyuncu, oyun içerisinde bulunan tüm oyuncuların yerini anlık olarak görebilir. Duvar veya herhangi bir cisim fark etmeksizin, rakip oyuncuların tamamının görülmesine olanak tanıyan bu hile oldukça can sıkıcı durumlara sebebiyet verebilir.

Aim-Hack Hilesi

Wall-Hack dışında birçok hileci’de Aim-Hack adlı hile ile oyunda sorunlara yol açar. Aim-Hack kullanan oyuncular, ateş etmek için kullanılan nişangâhı, düşmanlarının üzerine hızlı ve etkin bir şekilde kilitleyebilir. Hile sonucu doğrultulan nişangâhtan kaçmak, oyuncular için pek mümkün değildir. Bu hileyi kullanan kişiler, diğer oyuncuları büyük ihtimal ile öldürecektir.

Valve Hileler için Bir Çalışma Yapıyor mu?

CS-:GO’nun yapımcı firması olan Valve, hile kullanan oyuncular için birçok adım atmıştır ve atmaya devam etmektedir. Toplu şekilde hile kullananları silmek, Anti- Hack sistemleri ve sert uyarılar ile hileleri oyundan uzaklaştırmaya çalışmışsa da pek başarılı olamamıştır. Özellikle oyunun ücretsiz hale gelmesinden sonra hile kullanan oyuncularda da büyük artışlar gözlemlenmiştir. Hile kullanan oyunculardan kısmen de olsa uzak kalmak için seçilmiş odalarda oynayabilirsiniz.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.