Cs:go Nasıl Rank Atlanır?

28.01.2019
A+
A-
Cs:go Nasıl Rank Atlanır?

Counter Strike, 1999 yılında tekrar kuruldu ve o zamandan beri gerçekleşen gelişmeler ile Counter Strike: Global Offensive (CS: GO) dünyanın en popüler nişancı oyunlarından biri haline geldi. Oyuncular profesyonel seviyede 5 kişilik bir takımlar olarak yarışırlar. Her yarış iki dakika uzunluğunda ve bu sürede kullanılabilecek 30 mermi verir.

Diğerlerinden bir adım öne geçmek için sıralamada iyi bir yerde bulunmanız gerekir. Şimdi CS GO da sıralamada yükselmenin püf noktalarından bahsedeceğiz.

CS:GO’ da Rekabetçi Oyununu Kaybetmemeye Çalışın

Oyun başladığında rütbeniz Silver 1 olarak belirlenir. Bu rütbeyi elde etmek için 10 oyun oynamanız gerekir ki bu rütbe alınana kadar da günde yalnızca 2 oyun oynayabilirsiniz. Bu yüzden girdiğiniz oyunları takım oyunu olsa dahi kaybetmemeye çalışmanız gerekmektedir. Takım oyunu olduğu için oyundaki bireysel performansınızdan çok oyunu takım olarak alıp almadığınız gözetilir. 

Rütbenizi Kaybetmemeye Çalışın

30 günden fazla oynamazsanız, rütbeniz otomatik olarak sizden alınacaktır. Rütbenizi korumak için ayda en az bir rekabet oyunu oynadığınızdan emin olmalısınız.

CS:GO Önerileri ve Püf Noktaları

  • Rekabet oyunlarında strateji satın almak için ’B’ tuşuna basın. Daha sonra strateji seçebilirsiniz.
  • Eğer oyunlarda kaybedip paranızı bitirdiyseniz bir sonraki oyunda tasarruf etmeniz gerekecektir. Bu Eco moduna almanız ve paranızın 2.000$’ın altına düşmemesi gerekir demektir.
  • İlk turda her zaman zırh alır ve P250 ile oynarsanız tasarruf etmiş olacaksınız. Tabanca olması doğru kullanıldığında iyi sonuçlar vermeyeceği anlamına gelmez.
  • Ekibinizle iletişimi hızlı kurabilmek için muhakkak kulaklık ve mikrofon kullanın. Unutulmamalı ki bu bir takım oyunu bireysel başarınız sıralamada üste çıkmanıza yetmeyecektir.
  • Takımlarınızı önceden kurun ki takıma dahil olan kişilerin yeteneklerini ve oyun stillerini biliyor olun ki oyunda strateji yaparak kazanıp sıralamada yükselebilin. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.