Cs-Go Artık Ücretsiz

11.01.2019
259
A+
A-
Cs-Go Artık Ücretsiz

Son zamanların en popüler oyun türü  olan fps oyunları, birincil kişi bakış açısından oyunlar oynamamıza olanak tanıyor. Bu oyun türlerinin son zamanlarda artan yelpazesi ile birlikte oyun şirketleri arasındaki rekabeti her geçen gün körüklüyor. Bu savaşın hızla ilerleyişi ve her gün neredeyse bir yeni oyunun boy göstermesi ile birlikte birçok şirket farklı stratejiler üzerinde yoğunlaştı.

Parayı Vermeyen de Artık Düdüğü Çalıyor

Önceden sadece parayı verenin düdüğü çaldığı Counter Strike Global Offensive oyununda artık parayı vermeyende düdüğü çalabiliyor. Şirketin yeni mali stratejisi ve oyuncu kaybını önlemek amacıyla attığı adımlar arasında bulunan Cs Global Offensive’nin ücretsiz olma atağı tüm dünyayı yerinden oynatacak bir etkiyle karşılandı. Bunun öncesinde hali hazırda bir düşüş ve kayıp yaşayan CS-GO bu atak ile ne kadar başarılı olur bilinmez ama birçok insanın bunu sabırsızlıkla beklediği yalanlanamaz bir gerçek. Counter Strrike’da ki temel  mantık ise şöyle ilerlemektedir. İki farklı grubun bulunduğu oyunda ilk grup Counter Strike gurubu yani kısaca polis ve ya asker diyebileceğimiz grup karşı grupta bulunan teröristlerle çatışır ve çatışmayı alan grup raundu kazanır.

Kalitesi Düşecek mi ?

Oyun üreticilerinin en büyük korkusu ise oyunun kalitesinin ve oynanış zevkinin düşebilmesi ihtimali olması gibi görünüyor. Şöyle ki eğer oyuna her önene gelen ulaşabilir hale gelir ise oyunun kalitesinin ve yaş ortalamasının düşeceğine bununda oyundaki oynama zevkini düşürerek insanları daha fazla uzaklaştıracağına inanılıyor. Bu bağlamda herhangi bir açıklama yapmayan CS ekibi bu endişelerini gizlemeye çalışmakta olduğu çok açık bir şekilde gözüküyor.

Cs-GO’nun ücretsiz olmasının ardından isteyen herkesin şuanda ücretsiz bir şekilde indirip oynamaya başlayabileceği haberi ise gençlerin çoğunun yüzünü güldürdü ve sevindirdi.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.