Çözülemeyen Pubg Gizemleri!

30.01.2019
A+
A-
Çözülemeyen Pubg Gizemleri!

Son dönemlerin en popüler oyunlarından biri olan Pubg oldukça büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Fakat en çok eleştirilen yönlerinden biri oyun içerisinde çok fazla gizemin bulunmasıdır.
Son olarak Pubg mobilin de çıkması ile bu gizemler daha çok fark edilmiştir. Biz de sizler için en çok rastlanan gizemleri bir araya derledik. Birçok oyunda olduğu gibi Pubg’de de oldukça fazla gizem bulunmaktadır. Hem konsol hem PC hem de mobilde oynanabilen bu oyunun kullanıcıları da bu konuda oldukça dikkatli.
Pubg Gizemleri Nelerdir?
Kullanıcılar Pubg oyunu oynarken bazı gizemler ile karşılaşmıştır. Çoğu oyuncunun başına gelen bu gizemlerin bir hata mı yoksa oyun yöneticilerinin bir şakası mı hâlâ bilinmiyor. Bu konuda yetkililerin bir açıklaması henüz yok ancak merakla bekleniyor.
•  Birçok oyuncunun başına geldiği bilinen gizemli olaylardan ilki şu şekildedir. 5 farklı Pubg oyuncusu aynı alandadır. 4’ü aynı takım diğeri ise rakip oyuncudur.
Haritadaki alan çok fazla daralmasına rağmen rakip oyuncu grup tarafından görülmemektedir. Görülse dahi rakip oyuncu diğerleri tarafından vurulamıyor. En son olarak oyun 4+1 olarak enteresan bir şekilde sona eriyor.
•  Bir başka gizem ise Pubg Mobil içerisindeki gizli adadır. Çoğu oyuncunun henüz keşfedemediği bu gizli adacık oldukça ilgi çekici. Ada üzerinde yağmalamak için çok az sayıda envanterin olması da dikkatlerden kaçmıyor.
Ayrıca ada içerisinde kaza yapmış bir uçakta bulunmaktadır. Bu adacığın neden oraya konulduğu, avantajı ve ya dezavantajının ne olduğu henüz bilinmiyor.
• Sırrı çözülemeyen  bir başka gizem ise Pubg Mobil’deki sarı sandıklardır. Yeni eklenen harita içerisinde bazı bölgelerde sarı sandıklar görülmüştü. Ancak büyük beklenti uyandıran bu sandıklar oyunculara hayal kırıklığı yaratmıştır.
Oyunda hiçbir işlevi yoktu ve kısa zaman sonra kaldırıldı. Bu gizemli sarı sandıkların neden oyuna dahil edilip, tekrar çıkartıldığı ise tam bir muamma olarak kaldı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.