Cod: Black Ops 4’ün Yeni Güncellemesiyle Barbarians Etkinliği Başladı

30.01.2019
256
A+
A-
Cod: Black Ops 4’ün Yeni Güncellemesiyle Barbarians Etkinliği Başladı

Efsane oyun serisi, birinci oyuncu nişancı türü Call of Duty:Black Ops 4 oyunu için geliştirici Treyarch tarafından yeni bir güncelleme yayınlandı. Hatırlanacağı üzere, Call of Duty:Black Ops 4 için 50 GB ’lık büyük bir güncelleme yapılmış ve ardından küçük boyutlarda ki güncellemeler devam etmişti. Oyunun geliştiricisi Treyarch, son olarak yeni bir güncellemeyi yayınlanarak kullanıcılarına sundu.

Güncelleme Hakkında Ayrıntılar

İlk olarak çeşitli platformlarda uygulanan değişiklere bir göz atalım. Geçen hafta yapılan güncelleme ile Zombies moduna birinci Gauntlet ilave edilmişti. Her turda farklı kuralların uygulandığı otuz turluk aşamada oyuncular, tamamladıkları tur sayısına göre ödül kazanabiliyor.
Bulunduğumuz hafta içerisinde, Barbarians isimli etkinlik Black Market sisteminde başlangıç yaptı. Bu etkinlik ilk olarak PS4 platformunda kullanıma sunuldu. Bu özel etkinliğin dört haftaya yakın bir süre aktif olması bekleniyor.

Yirmi beş farklı kademeden oluşan etkinlik, Operation Absolute Zero kısmında bulunuyor. Oyuncular her aşamada normal işleyişten farklı olarak daha fazla ganimet elde edebilecek ve etkinlikte elde edilen başarılar doğrultusunda oyuna özel bir çok ödül kazanma fırsatı da mevcut. Yeni kimlikler, silahlar ve jestler bu ödüllere örnek olarak verilebilir.

Diğer Değişiklikler

Bunlara ek olarak PC, PS4 ve Xbox One için, multiplayer bölümünde Chaos Domination, Featured Playlist şeklinde ilave edildi. Buna bağlı olarak her elin skor sınırı 150 ve oyun skor sınırı 300 olarak güncellendi. Black Ops Pass sahipleri için de bir duyuru yapmak gerekirse, Elevation, Madagascar haritalarının Core, Hardcore harita formasyonuna dönüş yaptığını söyleyelim. Ayrıca, bu yeni güncellemeyle birlikte bir çok teknik arıza ve sıkıntı giderilmiş gibi görünüyor.

Diğer yandan sınıflar arasında geçiş sağlanarak ekipman şarj kapasitesinin tamamen dolumu gerçekleşiyor. Zombies senaryolarından Classified seçeneğinde, oyuncuların avantaj sağlayarak ilerlemesi için başka bölgelere geçiş imkanı sağlanıyor.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.