Black Desert’Tan Battle Royale Modu: Gölgeler Arenası

30.01.2019
292
A+
A-
Black Desert’Tan Battle Royale Modu: Gölgeler Arenası

Pearl Abyss tarafından geliştirilen ve Aralık 2014 ’te piyasaya sürülen Black Desert Online, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu olarak oyun severler tarafından oldukça beğenilmişti.

PS4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında kullanıma sunulan Black Desert, çok oyunculu rol yapma oyun türünde limitleri zorlayacak yeniliklerle karşımıza çıkmayı sürdürüyor. Tecrübeli ve yeni başlayan maceracı oyuncuların yer alabileceği Gölgeler Arenası, yeni modu Battle royal ile geliyor.

Maceranın Adı: Hayatta Kalmak

Dünyada çok sayıda tutkunu olan Black Desert oyununun geliştiricileri, kullanıcılar için yeni bir harita dizayn ederek, eşine az rastlanır bir PvP modunu oyuna dahil ediyor. Oyunun yepyeni modu Battle royale, çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunlarına yeni bir soluk getirdi ve şimdiden kullanıcılar arasında popüler oldu.

Gölge Arenası ’nın maceracıları, tek başına oynayarak hayatta kalmak için mücadele verebileceği gibi takım halinde hareket ederek diğer kullanıcılar ile yaşama tutunmaya çalışabilecek. Bu mücadele ile hayatta kalma başarısını gösteren ve rakiplerinin arasından sıyrılan maceracılar ise, çeşitli ödül ve unvanları elde etme fırsatını yakalayacaklar.

Oyuna Erişim Kolaylığı

Gölgeler Arenası sayesinde, oyuna yeterli zamanı ayıramayan ve zor erişim sağlayan kullanıcılar, oyunun zevkini sonuna kadar çıkarabilecekler. Bunun yanında Gölgeler Arenası ’nın maceracıları, oyun hakkında daha çok bilgi sahip olup, oyunun inceliklerini keşfedebilecek.

Gölgeler Arenası, hafta içi 19:00 ve 01:00 saatleri arasında girişe açık olacak. Hafta sonları ise, 13:00 ve 01:00 saatleri arasında erişim sağlanabilecek. 

Katılım ve Oynanış Hakkında

Gölgeler Arenası ’na katılabilmek için birkaç adımdan oluşan kolay bir yolu takip etmeniz gerekiyor.  Black Desert ’a yedi gün sürecek deneme sürümüyle giriş yapılmasının ardından Gölgeler Arenası için size bir sıra numarası verilecek. Sıranın gelmesinin ardından kara ruh olarak arenaya giriş sağlayacaksınız.

Arenada bir vücut bulana kadar kara ruhun canını korumanız gerekiyor. Seçiminizi iyi yapın çünkü bu beden arenanın bitişine kadar üzerinizde olacak. Daha sonra çevredeki canavarlarla savaşarak, çeşitli sandıkları açıp mücadeleler vererek beceri ve kullanışlı itemler kazanacaksınız.

Enes
Enes
PassGamer.com kurucusu
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.