2018'de Playstation En Popüler Oyunları!

21.01.2019
A+
A-
2018'de Playstation En Popüler Oyunları!

Geçtiğimiz sene boyunca Playstation oyun sektörü oldukça hareketliydi. Ve 2018 yılında pek çok oyun satıldı ve en çok beğenilen oyunlar playstation yapımcıları tarafından açıklandı.

Sony düzenlemiş olduğu ödül töreni Playstation 2018 Awards ile birlikte 2018 yılında playstation kullanıcılarının en çok beğendiği ve önerdiği oyunlara ödül verdi. Pek çok dalda kategorilere ayrılan oyunlar ayrı ayrı dallarda ödül alarak en popüler oyunlar belirlenmiş oldu. 

2018’in En Popüler Playstation Oyunu: Monster Hunter

Bir avcı oyunu olan monster hunter 2018 yılında kullanıcılar tarafından en çok beğenilen oyun oldu. Oyun milyonlarca playstation kullanıcısı tarafından satın alındı. En çok satanlar listesinde zirveyi gören oyun, grafikleri ile ön plana çıkmış oldu. Listede sadece en çok satan oyunlar değil en çok beğenilen ve kullanıcılarına göre en fazla oyun severlere sahip oyunlar da yer aldı. 

En Beğenilen PS Oyunları

Fortnite: Playstation markette ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Fortnite, Dünya’da oldukça popüler bir oyun haline gelmeyi başardı. Kullanıcılar özellikle oyununu danslarını ve senaryosunu çok beğeniyor. 

God Of War: Playstation oyunları denilince akla ilk gelen oyunlardan biri olan God Of War kullanıcıların en beğendiği ve çok oynadığı oyunlar arasında 2018 yılında da girmeyi başardı. Oyun grafikleri de oldukça geliştirilmiş gözüküyor.

Assassin’s Creed Odyssey: En beğenilen oyunların arasında listeye girmeyi başaran Assasin’s Creed 2018 yılında da herhangi bir sürprize yer vermedi ve kullanıcıların beğenisini toplamayı başardı. Playstation kullanıcıları tarafından tam not alan yeni seri oyunu Odyssey yenilenen grafikleri ile daha güzel hale geldi. 

FIFA 18: Futbol severlerin vazgeçemediği ve gerçekçiliği ile ön plana çıkan FIFA 18 ülkemizde de oldukça beğenildi ve en çok oynanan oyunlar listesinde yer almayı başardı. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.